;

ONLINE: Konzultační den v patentové kanceláři - 13.10.2021

Tickets for ONLINE: Konzultační den v patentové kanceláři - 13.10.2021.

Je Váš vynález patentovatelný? Můžete začít vyrábět a prodávat předmět, který Vás zaujal v zahraničí? Jak vytvořit nový brand, aniž byste porušili práva Vaší konkurence? Jak správně naložit se zajímavým řešením, které vytvořil Váš zaměstnanec?

Přijďte na nezávaznou konzultaci, kde budete moci diskutovat možnosti ochrany Vašich nápadů ve vztahu k aktuálním potřebám i budoucím záměrům Vašich podnikatelských aktivit. Do jakých detailů budeme zacházet, záleží jen na Vás. Konzultace trvá 40 minut.


Komu konzultace pomůže?

Všem lidem s vizí, lidem tvůrčím, vývojářům (i jejich nadřízeným). A nezáleží, jestli jste start-up, větší podnik, akademická instituce nebo fyzická osoba.


Kdy se uvidíme?

13. října od 9:00-16:00
Konzultace probíhají ve 40minutových blocích, rezervujte si ten svůj.
Odkaz do MS Teams Vám pošleme po registraci e-mailem.


Raději byste přišli osobně?

Žádný problém. Konzultace probíhají také v Brně, Liberci i Olomouci,


Kdo jsme my?

PatentEnter s.r.o. patří mezi největší společnosti patentových zástupců v republice, jak počtem zaměstnanců, tak množstvím vykonaných služeb a podaných přihlášek průmyslových práv.

Do naší agendy patří pomoc zavedeným podnikům, start-upům i akademickým institucím chránit nové nápady. Provádíme rešerše na stav techniky či patentovou čistotu a zajišťujeme ochranu prostřednictvím patentů. Zajišťujeme také registrace ochranných známek a průmyslových vzorů. Nabytá práva rovněž vymáháme a připravujeme související smlouvy.
Služby umíme zajistit prakticky po celém světě.

Díky široké zaměstnanecké základně, čítající odborníky z rozličných oborů, jsme schopni poskytnout profesionální poradenství a služby v oblasti IP klientům z téměř každého odvětví.

ONLINE: Konzultační den v patentové kanceláři - 13.10.2021

Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

sarka.svihalkova@patententer.cz

N/A

Comments