;

ROLBA TRACK SKI JEŠTĚD

Ski Ještěd, Pokladna sjezdovky F10 1 - 2  apríl 2019

Kúpiť vstupenky

Kúpiť vstupenky

ROLBA TRACK SKI JEŠTĚD

Máte rádi hory, rádi lyžujete?
Vždy vás lákala práce chlapů, kteří za každých podmínek brázdí svahy kopců a svými stroji dokáží připravit ty nejlepší sjezdovky pro super lyžování? Není nic hezčího než vidět ten nejčerstvější manšestr.
Zažijte i vy podvečerní upravování sjezdovek v kokpitu rolby.

 

Ve skiareálu Ještěd si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to upravovat silným strojem sjezdovky. Svezete se přímo v kabině řidiče rolby PistenBully 300W s výkonem až 400 koní a šestiválcovým motorem od Mercedesu. Naše sněžné rolby váží 10 tun a jsou vhodné pro úpravu středně těžkých až těžkých terénů.

Během zážitkové jízdy rolbou se také dozvíte vše o rolbách a procesu úpravy sjezdovek od nejpovolanějších profesionálů svého řemesla. Zjistěte vše o problematice technické úpravy svahu přímo od rolbaře.


Odjezd v 16:00 od pokladny sjezdovky F10. Provozovatel si vyhrazuje právo nabízení této služby a změny termínu a času odjezdu dle aktuální sněhové situace a přípravě sjezdových tratí. 

Ski Ještěd, Pokladna sjezdovky F10

460 08 Liberec, Česko

Organizátor podujatia

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom podujatia - vstupeniek, organizácie, lokality, prosíme kontaktujte organizátora podujatia.

TMR Ještěd a.s.
Jablonecká 41/27, 460 05 Liberec 5 - Kristiánov,

IČO: 06080413

N/A

Diskusia

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika