;

Brain&Breakfast - Na charakteru záleží

Tickets for Brain&Breakfast - Na charakteru záleží.

Brain&Breakfast: Na charakteru záleží – 14. 11. 2022


“Na kterých věcech skutečně záleží a na kterých ne? Usilovně o tom přemýšlí nejen české školství. Znalosti, dovednosti, kompetence nejsou špatné, ale co přesně a kolik toho člověk (dítě) potřebuje vědět, znát, umět, aby byl dobrým člověkem?” 

To jsou hlavní témata, kterými se profesor Jan Hábl, pedagog a komeniolog, ve svých výzkumech v Komenského institutu v Praze zabývá a o kterých na univerzitách i přednáší.

Mimo jiné je také autorem mnoha odborných i laických knih, jejichž názvy často mluví samy za sebe: Na charakteru záleží, problém učitelnosti dobra (2020), I když se nikdo nedívá, fundamentální otázky etického vychovatelství(nakl. P. Mervart 2015), Aby člověk neupadal v nečlověka (nakl. P. Mervart 2015).

📅 Kdy? 14. 11. 2022 v 8:15
📌 Kde? UNI.Lab, budova G na TUL

Stejně jako v minulém měsíci se s námi můžete přijít nasnídat do prostor laboratoře UNI.Lab, která se nachází na budově G, naproti vstupu do auly, a to 14. listopadu v 8:15.

Brain&Breakfast - Na charakteru záleží

Registration
UNI.Lab, budova G, TUL

1, Univerzitní nám. 1410, 460 01 Liberec-Staré Město, Česko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

lucka@hyncica.eu

N/A

Comments