;

Brain&Breakfast: Filip Dřímalka - Budoucnost (ne)práce

Tickets for Brain&Breakfast: Filip Dřímalka - Budoucnost (ne)práce.

Pravidelná inspirativní snídaně Brain&Breakfast. 

Technologie udělaly za poslední tři měsíce větší posun, než za posledních deset let. Umělá inteligence se zpřístupnila všem a umožnila vznik nových, naprosto neuvěřitelných nástrojů pro nahrazení lidské práce. Jak ale bude vypadat budoucnost bez práce? Jaké příležitosti přináší nové technologie a co můžeme udělat pro to, abychom je dokázali využít?


Kdo je Filip Dřímalka?

Filip Dřímalka je předním odborníkem na digitální trendy a jejich zavádění do firem. Své know-how v oblasti digitalizace a inovací přetváří ve strategické konzultace pro vedení firem a úspěšné rozvojové programy. Založil projekt Digiskills.cz, který rozvíjí digitální dovedností desítek tisíc zaměstnanců v regionu CEE a projekt Digitask.cz – první tržiště digitálních inovací a expertů v ČR.

Je autorem mnoha inovací, které dnes slouží jako základ rozvojových programů pro oblast kompetencí budoucnosti. Napsal první českou knihu o digitální transformaci HOT : Jak uspět v digitálním světě, vede podcast s inovátory HOTCAST a je vítězem LIGS Awards za inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých.


Přednáška je živě přenášena a promítána na plátno z OC Arkády. Přednášející není přítomen.

K přednášce vám nabídneme snídani  - kávu, čaj a drobné občerstvení.

Brain&Breakfast: Filip Dřímalka - Budoucnost (ne)práce

Registration
ŠKODA UNI.Lab, budova G, TUL

Studentská 1402/2, 461 17 Liberec, Česko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

info@sbc-tul.cz

N/A

Comments