;

Trendbook 2024. Vše, co letos potřebujete vědět o světě práce

Tickets for Trendbook 2024. Vše, co letos potřebujete vědět o světě práce.

Vše, co letos potřebujete vědět o světě práce

Svět práce se díky covidové pandemii výrazně změnil, ať již díky vynucenému home-office nebo řízení týmů na dálku. Po pandemii však nenastal konec (pracovních) dějin, HR svět se mění dále díky novým technologiím, AI, válce, klimatické změně nebo ‚‚obyčejné‘‘ ekonomické situaci. 

Zorientovat se v tomto novém a neustále se měnícím pracovním světě není nejjednodušší. Nabízí se otázka: "Jak vypadá ‚ta správná‘ práce v roce 2024?" Nemáme na to jedinou definitivní odpověď, ale s týmem Welcome to the Jungle – českým, francouzským i americkým – jsme se podívali na ty nejzásadnější trendy pro letošní rok, které mají nebo v dohledné době budou mít hluboký dopad na zaměstnance i zaměstnavatele. 

Díky měsícům usilovné práce se nám podařilo dokončit novou publikaci s názvem Trendbook 2024: Vše co letos potřebujete vědět o světě práce. Jak uvádí Lead Editorka Karolína: “Náš prémiový Trendbook pro rok 2024 shrnuje ty nejzásadnější novinky, které aktuálně rezonují světem práce. Inspirovali jsme tím co se děje ve světě i od nás, čerpali jsme od top expertů i lidí přímo z firem.” 

A právě o tom je i náš event, při kterém vám jednotlivé trendy představíme a pomůžeme vám se v pracovní době post-covidové zorientovat. Co si z eventu odnesete: 

  • Představení 5 hlavních pracovních trendů pro letošní (a další) rok (Multimanagement, Sendvičová generace, AI a práce, Platová transparentnost, Udržitelné podnikání) 
  • Jak se na dopady jednotlivých trendů připravit i ve vaší firmě 
  • Panelové diskuze nad tématem od těch nejpovolanějších - předních expertů z businessu, ale i neziskové a odborné sféry 
  • V neposlední řadě a samozřejmě - vytištěný Trendbook 2024 s detailními informacemi, daty a komentáři ohledně jednotlivých trendů

Trendbook 2024. Vše, co letos potřebujete vědět o světě práce

Buy tickets
WorkLounge Příkopy, Praha

Panská 854, Na Příkopě 14/2, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Welcome to the Jungle / Unijobs.cz s.r.o.
Kostnická 746/3, 67401 Třebíč - Horka-Domky, Czech Republic

Company ID: 02957213
Tax ID: CZ02957213

Comments