;

ROLBA TRACK SKI JEŠTĚD

Ski Ještěd, Pokladna sjezdovky F10

ROLBA TRACK SKI JEŠTĚD

Buy tickets
ROLBA TRACK SKI JEŠTĚD

Máte rádi hory, rádi lyžujete?
Vždy vás lákala práce chlapů, kteří za každých podmínek brázdí svahy kopců a svými stroji dokáží připravit ty nejlepší sjezdovky pro super lyžování? Není nic hezčího než vidět ten nejčerstvější manšestr.
Zažijte i vy podvečerní upravování sjezdovek v kokpitu rolby.

 

Ve skiareálu Ještěd si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to upravovat silným strojem sjezdovky. Svezete se přímo v kabině řidiče rolby PistenBully 300W s výkonem až 400 koní a šestiválcovým motorem od Mercedesu. Naše sněžné rolby váží 10 tun a jsou vhodné pro úpravu středně těžkých až těžkých terénů.

Během zážitkové jízdy rolbou se také dozvíte vše o rolbách a procesu úpravy sjezdovek od nejpovolanějších profesionálů svého řemesla. Zjistěte vše o problematice technické úpravy svahu přímo od rolbaře.


Odjezd v 16:00 od pokladny sjezdovky F10. Provozovatel si vyhrazuje právo nabízení této služby a změny termínu a času odjezdu dle aktuální sněhové situace a přípravě sjezdových tratí. 

Ski Ještěd, Pokladna sjezdovky F10

460 08 Liberec, Česko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

TMR Ještěd a.s.
Jablonecká 41/27, 460 05 Liberec 5 - Kristiánov,

Company ID: 06080413

N/A

Comments