;

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Pro tvou akci ti můžeme vytvořit vlastní aplikaci pro systémy Android, iOS, případně i Windows Phone. V aplikaci můžeš návštěvníkům zobrazit seznam účinkujících, program akce, informace o parnerech, popřípadě umíme přidat také moduly jako fotostěna, faceswap a další. Mobilní aplikace nabízí integraci se systémem Inviton a tedy návštěvník si nemusí přinést vstupenku v tištěné formě, ale může ukázat obrazovku mobilu. Appku ti víme nadizajnovať, případně nám můžeš dodat již hotový design.

Pro tvou akci ti můžeme vytvořit vlastní aplikaci pro systémy Android, iOS, případně i Windows Phone. V mobilní aplikaci pro festival můžeš návštěvníkům zobrazit seznam účinkujících, program akce, informace o parnerech, popřípadě umíme přidat také moduly jako fotostěna, faceswap a další. Do mobilní aplikace pro konferenci můžeme kromě programu a informací o přednášejících a partnerech integrovat i modul pro položení otázky přednášejícím, vytvoření hlasování atd.

Mobilní aplikace nabízí integraci se systémem Inviton a tedy návštěvník si nemusí přinést vstupenku v tištěné formě, ale může ukázat obrazovku mobilu. Appku ti víme nadizajnovať, případně nám můžeš dodat již hotový design.

Aplikaci můžeme vytvořit jak pro promotéra organizujícího eventy přes systém Inviton, tak i pro organizátora, který systém Inviton aktivně nevyužívá.

Cena za tvorbu mobilních aplikací je v závislosti na náročnosti implementace grafiky, případně nutnosti vývoje dalších modulů, většinou se však pohybuje v částce od 700 €.

Více informací Vytvořit event

Portfolio

Reference

Nejlepší a největší akce, které běží na platformě INVITON a organizátoři, kteří využívají naše služby - prodej lístků, registrace návštěvníků nebo kontrolu vstupu:

Všechny eventy

Platforma

INVITON - nová platforma pro pořádání akcí, kde si můžeš všechno manažovat sám. Zkus to :-)

Základní funkce a výhody, které uživatelé INVITONu nejvíce využívají:

 • Nový event do 15 minut
 • Prodej vstupenek přes internet
 • Kontrola vstupů
 • Registrace hostů
 • Tisk při registraci
 • Grafika
 • Reporty v reálném čase
 • Dynamické registrační formuláře
 • Slevové poukázky
 • Prodej i na místě
 • Emailové pozvánky
 • Seznamy hostů - guestlist

INVITON je samoobslužná online platforma pro organizátory eventů, kde si můžeš vše nastavit sám . Platí se pouze poplatek za prodej vstupenek nebo za dodatečné služby.Celou platformu si můžeš zakoupit i jako samostatnou licenci .

Více informací Vytvořit event

Nový event do 15 minut

Nový event do 15 minut Event management a prodej vstupenek může být jednodušší, než kdykoliv předtím. Vytvoření vlastního akce, nastavení ceny vstupenky a spuštění prodeje zabere opravdu jen pár minut. Vše si můžeš zdarma otestovat po kliknutí na vytvořit event.

Kontrola vstupů

Kontrola vstupů Na eventech můžeš kontrolovat vstupenky mobilem přes iOS / Android aplikaci a můžeš kontrolovat vstupy i do více zón. Dostupná je online i offline validace vstupenek, RFID trackování návštěvníky a bezhotovostní kreditní systém. Také půjčujeme výkonné skenery QR kódů .

Registrace hostů

Registrace hostů Registruj a managuj hosty na více zařízeních v reálném čase. Identifikace je možná scanováním případně vyhledáním návštěvníka v seznamu. Mobilní aplikace je dostupná pro iOS / Android.

Zobrazit další funkce

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika